Informace pro veřejnost.

V sobotu 6.dubna 2019 …

… se v prostorách Domu dětí a mládeže ve Stříbře od 9:00 hod uskutečnil Kurz výroby medového pečiva. Odměnou každému účastníkovi se staly jím zhotovené výrobky.

 

V sobotu 16.března 2019 …

… proběhlo od 9:30 hod na včelařské základně  v ulici Palackého pod prodejnou nápojů setkání začínajících a mírně pokročilých včelařů. Povídali jsme si o  jarním rozvoji ve včelstvech a jeho podpoře. Akce měla charakter neformální besedy spojené s výměnou zkušeností.

 

Dne 24.listopadu 2018 od 9 hodin …

… úspěšně proběhl Kurz výroby medového pečiva v Domě dětí a mládeže ve Stříbře.
Odměnou všem účastníkům se staly vlastnoručně zhotovené výtvory.
Základní organizace ČSV, z. s. Stříbro a DDM Stříbro vám děkují za hojnou účast.

 

Dne 8.září 2018 …

… se konala v rámci dnů evropského dědictví v prostorách stříbrské radnice oblíbená soutěž pro děti – zdobení medových perníčků. Dorazilo kolem padesáti účastníků, kteří si nazdobili kousek pečiva, 37 z nich se zapojilo do soutěže. Vybrat nejlépe ozdobené perníčky nebylo jednoduché, všechny děti se moc snažily. Přesto jsme po druhé hodině odpolední vybrali a odměnili vítěze v několika kategoriích rozdělených podle věku zúčastněných dětí. Velkou odvahu osvědčila nejmladší soutěžící Adélka Streiblová, která sice za asistence maminky, ale přesto vlastními silami ozdobila soutěžní perníček a vysloužila si tak speciální cenu. Šikovné ruce osvědčily např. také Natálka Heřmanová a Katka Matušová, jejichž soutěžní práce byly vybrány jako nejlepší v jejich věkových kategoriích. Věříme, že se všichni zúčastnění dobře bavili a těšíme se zase někdy příště na setkání nad medovým pečivem.